ApeCoin Binance satiliyor

ApeCoin Binance’de Satışa Açıldı

Tarih: 18-03-2022

ApeCoin Binance'de Satışa Açıldı

ApeCoin Binance’de Satışa Açıldı

ApeCoin’in (APE) alım satıma açık olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz. ApeCoin ve Binance’te nasıl satın alacağınız hakkında daha fazla bilgi burdan edinebilirsiniz. 

Binance de ApeCoin (APE) Resmi olarak Binance borsasında listelendi.

Desteklenen işlem çiftleri arasında APE/BTC, APE/BUSD ve APE/USDT bulunur.

ApeCoin nedir? 

ApeCoin, APE ekosistemine güç sağlayacak bir ERC-20 yönetim ve yardımcı program belirtecidir tokenıdır.

Bored Ape Yacht Club ve Mutant Ape Yacht Club’ın arkasındaki şirket olan Yuga Labs’ın beynidir. Birkaç ay önce, ana akım trendleri ile manşetleri düşmediler.

APE Sahipleri, APE ekosistemi içindeki oy haklarına, oyunlara, etkinliklere, merchlere, hizmetlere ve projelere erişebilir. ApeCoin’in toplam arzının kalıcı olarak 1 milyar jetonla sınırlandırıldığına dikkat edin.

ApeCoin, ApeCoin DAO (Merkezi Olmayan Özerk Organizasyon) ve topluluğun kararlarını yürütmek için oluşturulan bir alt kuruluşu olan APE Foundation aracılığıyla YugaLabs’dan bağımsız olarak çalışacaktır.

APE, desteklenen paraların geniş listesine katılmak için birçok projeden sadece biridir. Binance olarak, daha geniş ekosisteme değer katan daha fazla projeyi desteklemeye devam edeceğiz.

ApeCoin’i Nasıl Satın Alabilirim?

Adım 1: Binance Hesabınızı Oluşturun

E-posta adresinizle veya cep telefonu numaranızla kaydolun.

Adım 2: KYC Doğrulamasını yapın.

Adım 3: APE satın almaya başlayın

APE satın almanın iki yolu vardır. Banka/kredi kartı veya banka hesabınızı bağlayarak, Binance hesabınızı para yükliyerek Veya Binance P2P’yi ziyaret edin ve doğrudan diğer kullanıcılardan kripto satın alın. APE/BTC, APE/BUSD ve APE/USDT olmak üzere üç işlem çifti arasından seçim yapın ve siparişinizi onaylayın. APE ticareti başlatmak için buraya tıklayın !

Tagged with:

Yorum yapın