Binance Destek İletişim

Binance İletişim

  • Merkezi Singapure kayıtlı ve Maltadan lisansları dünyanın en büyük kripto para borsaları şirketlerinden olan Binance iletişim kanallarında farklı alternatiflere sahiptir. Tek kanaldan yazılı olarak destek verebildiği Binance telefon ile destek sağlanmamaktadır 
  • Fakat Binance telefon numarası dışında kullanabileceğiniz destek kanallarınını yazının devamında belirtiyoruz. Kişisel hesabınız ile sorunları en doğru kanal Binance müşteri hizmetleri merkezidir destek talebi ile sağlamaktadır. 
  • Yaşadığınız sorun hesabınıza özel veya size özel bir sorun değilse mutlaka Binance destek Merkezin deki Sıkça Sorulan Soruları göz atıp okumanızı tavsiye ederiz ki bu size çok fazla zaman kazandıracaktır.

TrBinance.com Destek Merkezi ve Sıkça Sorulan Sorular.

Binance.com Destek Merkezi: https://www.binance.com/tr/support-center

Binance Türkçe Canlı Destek Hattı: https://www.trbinance.com/chat

Binance Güvenilirmi?

Kripto Para ve Bitcoin isimlerini duyduğunuzda en kolay yatırım imkanını Binance sunuyor. Binance’e objektif olarak baktığımızda, profesyonel traderler eksilerini daha çok bulabilir. Bu, diğer bazı rakipler için söylenebilecek olandan daha fazla eksi değil aksine Binance in Kripto Piyasa Borsalarından lklerden olması avantajı ile şilk çıkan kripto para birimleri ve transferler arası en düşük üçretleri her zaman tercih nedeni olmayı başarıyor.

Takasın düşük ücretleri, Binance ekibin bir Kripto Para platformunun nasıl kurulacağına dair kanıtlanmış bilgisi ile birleştiğinde, en popüler kripto para borsası olması için yeterlidir.

Başarının, açılış aylarında popüler kitlelerin takip etmesi şaşırtıcı değildir. Buna, Çin hükümetinin elinden uzakta gerçek anlamda dünya çapında bir hizmet sunma yeteneğini de ekleyin ve Singapur merkezi ile tüm ülkelerde Fintech lisans larını alarak yaygınlaşmasını sürdürmekte.

Nispeten sınırlı fiat piyasa desteği kısıtlı sayılabilir, ancak çoğu durumda trader olarak günlük yapmıyorsanız fiat piyasaları genişletebilirsiniz. Avantaj Dezavantajları ile Binance, TRY desteklemesi, EUR ve GBP para birimlerini desteklemesi zaten mevcut olmasıyla sürekli olarak daha fazla ödeme ve para çekme seçeneği ekliyor.

Binance ile herhangi bir deneyiminiz oldu mu? Bizede yorum bölümünde düşüncelerinizi iletirseniz seviniriz.

Kripto Borsaları Karşılaştırması.

kripto para piyasaları sıralaması

Kripto para piyasaları sıralaması

Binance, İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2fa) kullanılarak kullanıcı hesabı korumasına izin veren güvenli bir değişim olarak kabul edilir.

Bunun yanında kötü hacker denemeleri de olmuştur,

7 Mayıs 2019’da Binance hacker saldırısı, borsadan çalınan 7000 Bitcoin ile sonuçlanan bir deneyim yaşadı. Ancak Binance, tüm kayıpların acil durum sigorta fonu ile karşıladı ve kullanıcılar kesintili network yavaşlaması dışında tüm kaynakları eksiksiz olarak temin edildi.

Binance İncelemesinden – Kaydolmadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Şey (2021 Güncellendi)

Binance Türkiye İletişim

Dünya üzerinde bir çok ülkede resmi olarak faaliyet gösteren bir blockchain şirketi olan Binance Türkiye ofis çalışmalarını da başlattı. Yerel kullanıcılarının TRY para birimi ile ödeme alma ve ödeme almak daha kolay şekilde yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Binance İstanbul ofis merkezini hayata geçirmiştir ve BN Teknoloji Anonim Şirketi olarak resmileştirilmiştir. Global markasında olduğu gibi Binance Türkiye telefon numarası da bulunmamaktadır. Bunun yerine Binance destek hattı mailine e-posta atarak sorununuzu dile getirebilirsiniz. Bu mail şirketin Türkiye şubesi olan trbinance.com için kullanabilirsiniz.

Binance Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Binance telefon numarası bulunmamaktadır.

Binance den Destek Talebi açma.

Binance Türkiye yoğun taleplere karşı modern bir destek talebi açma ve talebi takip edebilme imkanı sunar.

Binance de destek talebi açabileceğiniz başlıklar, 

Önemli hatırlatmak yapmak isteriz, Destek Talebinizi lütfen bir tane açın, aynı konu hakkında açacağınız destek talepleri otomatik olarak son gönderdiğiniz tarih alınacağı için cevap verebilme süresi uzamaktadır.

 

Destek Taleplerinizi aşağıdaki linkten açabilirsiniz.

 

Binance Türkiye Destek Açma Linki.

Binance Türkiye Destek Talebi açma sayfası

Binance Türkiye Destek Talebi açma sayfası

Binance Sosyal Medya İletişim

Binance Türkiye sosyal medya hesaplarından özel hesabınız hakkında destek veremez, fakat Binance Türkiye grubu olarak büyüyen bir aile geldiği için Binance Türkiye tecrübeli editor ve kullanıcılar sizin yardımınıza koşabilir. Genel olarak yaşayabileceğiniz sorunları size zaman kazandırarak anında cevaplıyabilir ve Binance Türkiye nin anlık promosyon airdrop gibi haberleri anlık ulaşabilirsiniz. 

Ayrıca sizin için derlediğimiz Kripto Haberler özet sunduğumuz Telegram hesabımıza da davet ediyoruz.

Binance Türkiye ve Kripto Haberleri Telegramda. 

Binance Türkiye Sosyal Sayfaları