Binance Futures Pazartesi ve Salı Günleri Ödül Dağıtımı

Binance Futures Pazartesi ve Salı Günleri Ödül Promosyonu Başlattı!

Okuma süresi. 2 dakika

Tarih. 19-03-2021

İlk kez kullanıcıları hoş geldin bonusu olarak Binance Futures, haftanın her Pazartesi ve Salı günü USDT 5.000 Bonus Jackpot sunacak.

Binance Futures ile her Pazartesi ve Salı Günleri Dağıtılan ödüllerden payınızı kazanın.

Binance Futures ile her Pazartesi ve Salı Günleri Dağıtılan ödüllerden payınızı kazanın.

Bu promosyon katılabilmek için, promosyon döneminde kaydolan yeni Binance VIP 0 kullanıcılarının yanı sıra geçmişte herhangi bir USD(S)-M veya COIN-M Vadeli İşlem Çifti ticareti yapmamış diğer VIP 0 kullanıcılarına özeldir.

Uygun kullanıcıların kampanya süresince “ilk işlemlerini” yapmaları gerekir.

Kampanya Süresi: Pazartesi 00:00 – Salı 23:59 (UTC) her hafta

Gereken işlem çifti: Her USD(S)-M veya COIN-M Vadeli İşlem Çifti için geçerlidir. Şimdi ticaret ->

Nasıl Katılım:

 • Adım 1: Herhangi bir USD(S)-M veya COIN-M Vadeli İşlem Çifti genelinde vadeli işlem pozisyonu açın
 • Adım 2: İlk konumunuzun ekran görüntüsünü alın (Konumunuz kapatıldıysa, sipariş geçmişinden ekran görüntüsü alabilirsiniz)
 • Adım 3: Ekran görüntülerini #BinanceFutures etiketiyle sahip olduğunuz herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşın (ör. Twitter, Facebook, Instagram, Weibo & WeChat)
 • Adım 4: Katılımınızı belirlemek için ekran görüntüsünü bazı temel bilgileri içeren forma gönderin.

Burdan Katılabilirsiniz: http://bit.ly/Futures-Weekly-Bounty

Her hafta, Binance Chain hash değerine göre Şanslı Çekiliş Kuralları kullanılarak seçilecek olan 100 kazanana 50 USDT Vadeli İşlem Bonus kuponu verilecektir. Daha fazla bilgi için burayı tıklatın.

Şartlar ve Koşullar:

 • 100 kazanan her biri 50 USDT Vadeli İşlem bonus kuponu alacak. Bu ödül merkezide dağıtılacaktır. Kullanıcının kuponu ödül merkezinden kullanmaları gerekecektir ve hemen vadeli işlem cüzdanına yatırılacaktır.
 • Ödüller, kampanyanın bitiminden sonraki 5 iş günü içinde dağıtılacaktır.
 • Kuponların ödül merkezinden dağıtımdan sonraki 7 gün içinde kullanılmalıdır.
 • Uygun kullanıcıların kampanya süresi içinde “ilk işlem” tarihine sahip olması gerekir.
 • Vadeli bonus kuponu bir sermaye fişidir, yani kullanıcı kuponu aldığında gerçek sermaye akışı olacaktır. Geri çekilemez, ancak bundan elde edilen kar olabilir. Ayrıca kayıp ve tasfiyeyi de karşılayabilir.
 • Bu, yalnızca haftanın her Pazartesi ve Salı günleri yapılacaktır. Her hafta Pazartesi günü 00:00’da (UTC) başlayacak ve Salı günü 23:59’da (UTC) sona erecektir. Bir sonraki duyuruya kadar çalışmaya devam edecektir.
 • Binance, promosyona bağlı olarak herhangi bir Etkinlik veya Etkinlik Kuralını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Risk Uyarısı: Vadeli işlem ticareti önemli bir risk ve hem önemli kar hem de zarar olasılığı taşır. Geçmiş kazançlar gelecekteki getirilerin göstergesi değildir. Aşırı fiyat hareketi durumunda tüm marj bakiyeniz eritebilir. Buradaki bilgiler Binance’in finansal veya yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmelidir. Tüm ticaret stratejileri kendi öz iradeniz ve kendi riskinize göre sorumlusunuz. Binance, Vadeli İşlemleri kullanmanızdan kaynaklanabilecek herhangi bir kayıptan Binance size karşı sorumlu olmayacaktır.

Tagged with:

Yorum yapın