Binance Hisse Senedi Jetonları

Binance’de Hisse Senedi Jetonları

Binance.com , sıfır komisyonlu, takas edilebilir stok jetonları yani stock token başlatıyoruz. Artık binance hesabınızın konforunda vede kripto para birimlerine, geleneksel hisse senedi piyasalarına da erişebilirsiniz. Yatırımlarınızı genişletebileceğiniz Geneneksel Hisse Senedi piyasasına Binance’deki her hisse senedi tokenı, yatırım firması CM-Equity AG ve varlık tokenizasyon platformu Digital Assets AG ile işbirliği içinde, dayanma menkul kıymetlerin depo portföyünde depolanan hisseler tarafından tamamen desteklenen hisse senedi hisselerinin bir hissesini temsil edecektir.

Binance’deki ilk hisse senedi jetonları, piyasa değerine göre en büyük otomobil üreticisi olan Tesla Inc.’e ait olacak. Binance’teki Tesla hisse senedi jetonları, bir Tesla hissesinin aynı kısmını temsil eden bir hisse senedi jetonunun yüzde biri kadar minimum işlem büyüklüğüne sahip olacaktır. Hisse senedi jetonları, ABD dolarına sabitlenmiş ve Paxos Trust Co. tarafından verilen düzenlenmiş bir stablecoin olan Binance USD‘ye (BUSD) fiyatlanır ve yerleşir.

Binance Hisse Senedi Alım Satım Jetonları

Binance Hisse Senedi Alım Satım Jetonları

Stok Jetonları Kullanıcılarımız İçin Nasıl Daha Fazla Pazar Açar?

Hisse senedi jetonları, Binance kullanıcılarının* hisse senetleri gibi çok rağbet gören varlıklara erişmesini kolaylaştırır. Yatırımcılara şu benzersiz avantajları sunuyoruz, örneğin:

* Likidite. Binance’e hisse senedi jetonları eklemek, yatırımcıların hem kripto hem de geleneksel varlıkları, doğrudan dünyanın en büyük kripto borsasından işlem hacmiyle takas etmesini mümkün kılar.

* Esneklik. Kullanıcıların halka açık bir hisse senedi biriminin kesirlerini takas etmelerini mümkün hale getiriyoruz ve bunları daha düşük giriş engellerine sahip daha uygun fiyatlı birimlere dönüştürüyoruz. 

* Geleneksel Stok Avantajlarına Erişim. Hisse senedi belirteçlerinin sahipleri, geleneksel hisse senetlerine sahip oldukları gibi potansiyel temettüler ve hisse bölünmeleri de dahil olmak üzere dayanaktan elde edilen özkaynaklarda sermaye getirisi almaya hak kazanırlar.

* Crypto Financial Suite’imize erişim. Ticaret avantajlarının yanı sıra, kredi ve tasarruf ürünlerinden likidite havuzlarına ve token lansman platformlarına kadar ticaret deneyiminizi güçlendiren geniş kapsamlı bir kripto finansal hizmetler paketi de sunuyoruz.

“Binance dünyadaki birçok kullanıcıya hizmet veriyor ve pay piyasasına katılmalarına yardımcı olmaktan çok memnunuz. Hisse senedi jetonları, uyumluluk veya güvenlikten ödün vermeden değer aktarımı konusunda nasıl daha sorunsuz demokratikleşebileceğimizi, sürtünmeyi ve erişilebilirlik maliyetlerini nasıl azaltabileceğimizi göstermektedir. Geleneksel ve kripto piyasalarını birbirine bağlayarak, daha kapsayıcı bir finansal gelecek için başka bir teknolojik köprü kuruyoruz,” diyor Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao.

2021’in ilk çeyreğinde, Binance kullanıcılarda% 346’lık bir büyüme kaydetti, toplam işlem hacimlerinde% 260’lık bir büyümeyi körükledi. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 2 trilyon doları aştıkça, bu da kripto paranın benimsenmesinin hızlandığını gösterirken, hisse senedi jetonlarının piyasaya sürülmesi hem Binance hem de kullanıcıları için başka bir büyüme yolu açıyor.

Kriptonun İçinden ve Dışından gelen olanaklar

Hisse senedi jetonlarımızı piyasaya sürmemiz hem kripto hem de geleneksel yatırımcılar için yeni fırsatlar sunuyor. Kriptonun kesirli özellikleri hakkında bilgi sahibi olan Binance kullanıcıları artık aşina oldukları bir dijital para birimi ve platform kullanarak özkaynak varlıklarına çeşitlendirilebilir. Bu arada, konvansiyonel yatırımcılar hisse senetlerine daha küçük miktarlarda erişebilir ve dünyanın en büyük ve en likit dijital varlık borsası aracılığıyla hızla büyüyen kripto pazarına yüzyüze kalabilirler.

Binance hisse senedi jetonlarının, stock tokenların piyasaya sürülmesi, Almanya’daki lisanslı bir yatırım firması olan CM-Equity AG ve varlık tokenizasyon platformu olan İsviçre merkezli Digital Assets AG ile yaptığımız işbirliği ile mümkün olmaktadır.

“biz insan odaklı girişimciler, sermaye piyasası uzmanları, yazılım mühendisleri ve finansal düzenleme uzmanlarından oluşan bir ekibiz. Stok jetonlarımızın piyasaya sürülmesinin arkasında birleşik uzmanlığımız vardır. CM-Equity AG ve Digital Assets AG, ürünün mühendisleri olarak Binance platformunda yenilikçi bir deneyime öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu yeni jeton türü, tek bir pazarda sunulan farklı varlık sınıflarını uyumlu, ölçeklenebilir ve sağlam bir formatta anında yerleşim için birleştiriyor.” diyor CM-Equity AG CEO’su Michael Kott.

Binance, daha fazla hisse senedi jetonunu listeleyerek ve daha fazla ilgili özellik başlatarak piyasa talebine yanıt vermeye devam edecektir.

Binance.com öncülüğünde başlatılan hisse senedi piyasası ile kript para dünyasında köprü olmaya aday olan Binance Global yeni bir hesap açıp, anında yatırım ve birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Destek hatlarımız her zaman açık ve size yardımcı olmakdan onur duyarız.

* Hisse senedi jetonlarının ticareti geleneksel değişim saatlerini takip edecektir. Hisse senedi jetonları Çin anakarasında, Türkiye’de ve diğer kısıtlı yargı bölgelerinde yaşayanlar tarafından kullanılamaz. İlgilenen yatırımcıların Müşterinizi Tanıyın ve diğer ilgili uyumluluk önlemlerini geçmeleri gerekecektir.

Tagged with:

Yorum yapın