Binance Para Yatırma

Binance araçılığı ile kripto para alma ve Kripto para borsasında takas yapabilmeniz için, öncelikle Binance Türkiye kayıt olmuş olmanız gerekiyor. Binance kayıt olmak ücretsizdir, Kripto para piyasasını nasıl öğrendiğine dair bilgi ve başlangıç için sizi en güvenilir adrese davet ediyoruz. Binance Para Yatırma seçeneklerin kolaylığı ile Kripto para cüzdanına sahip olup, anlık bitcoin piyasası gibi kripto para borasına adım atacaksınız.

Binance para yatırma Türkiye içinden kolaylaştırıldı ve sizde dilerseniz banka havalesi veya diğer kripto para cüzdanlarından hesabınıza para aktarma şansı sunuyor.

Binance EFT Havale yatırımları kabul edilmektedir, kredi kartından veya ATM kartlardan para yatırmanız şu an mümkün değil ama geliştirme aşamasındadır.

binance Türkiye akbank para yatırma-banka seçenekleri

Binance Türkiye akbank para yatırma-banka seçenekleri

Banka havalesi ile para yatırma

Binance Türkiyede yetkili kripto para marketi ve cüzdan servisi olduğu için direk Binance Banka hesaplarına para yatırabiliyorsun. Ziraat bankasından,

Günlük: 1,000,000 TRY

Aylık: 5,000,000 TRY

Yatırma limitine sahipsiniz, bu limitler para ve şahıs güvenliği açısından limitlenmiş olup, Türkiye Cumhuriyeti kuralları gereği sınırlandırılmıştır, belirlenen limitler dışında limit artırımı istiyorsanız Binance Türkiye Destek hattı veya sitemizin Binance Destek ile kontak kurabilirsiniz.

 

Binance Ziraat Bankası Hesap numaraları

 

binance-turkiye-banka-havalesi-para-yatirma

Binance Türkiye Ziraat banka havalesi para yatırma

Ziraat Bankası Hesap Numarası.

Hesap Adı: BN TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
IBAN: TR100001001166917295525001
binance-turkiye-vakif-banka-havalesi-para-yatirma

Binance Türkiye Vakıf bank havalesi para yatırma

Hesap Adı: BN TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
IBAN: TR110001500158007309714395
binance Türkiye akbank para yatırma hesap numarasi

Binance Türkiye Akbank para yatırma hesap numarasi

Hesap Adı: BN TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
IBAN: TR120004600420888000209493
binance Türkiye eft para yatırma banka seçenekleri

Binance Türkiye eft para yatırma diğer banka seçenekleri

Hesap Adı: BN TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ
IBAN: TR100001001166917295525001

Binance Türkiye banka hesapları sabitlendiğinden dolayı Binance Türkiye para yatırma banka hesap numaralarını yayınlıyoruz fakat her zaman sitemizin destek hattı veya binance destek kısmında IBAN numalarını doğrulamak için destek alabilirsiniz.

Binance Para yatırmadan dikkat etmeniz gerekenler,

Bu önlemler hesabınızın güvenliği için gerekli adımlardır.

Para Yatırmadan önce dikkat edilmesi gereken konular:

  1. Sadece size ait kişisel Türk Lirası hesabınızı kullanın. Farklı bir kişiden gelecek yatırma talepleri kabul edilmeyecektir.
  2. Şirket hesabınızdan kişisel Binance hesabınıza para kabul edilmez.
  3. ATM veya kredi kartı ile yapılan transferler gönderici bilgilerini teyit etmek mümkün olmadığı için kabul edilmemektedir. Kredi kartı ve ATM kartı kullanımları zaman içinde açılması planlanmaktadır.
  4. Ziraat Bankası, Akbank, Vakıfbank hesaplarımızdan havale veya EFT işlemi yapabilirsiniz. Diğer bankalar seçeneği ile para yatırma yapabilirsiniz, ilk para yatırmanızda hesabınız durdurulur ve otomatik onay işlemlerinden sonra tekrar açılacakdır.
  5. Ziraat Bankası, Akbank,Vakıfbank ile 7/24 yatırma işlemi yapabilirsiniz. Banka çalışma saatlerinde EFT ile herhangi bir banka ile yatırma işlemi anlık yapabilirsiniz.
  6. Transfer işlemi tamamlandığında bakiyeniz otomatik olarak güncellenecektir.

Kripto cüzdanlardan Binance Para aktarma

Binance hesabınıza tüm diğer kripto para cüzdanlarından para aktarıp anlık transferler yapabilirsiniz, bu özellik aslında en çok da tüm değişik platformlarda tutulan bitcoin, ethereum gibi kripto paraların tek bir hesapta güven altında olması için uygundur. Binance ile Kripto Para Piyasaların da kripto para alışverişlerinizi kolaylaştırmış ve zevkli hale getirmesi ile ilgi çeker hale gelmiştir.

Binance hesabınıza bitcoin’den para yüklemeniz mümkündür, bitcoin adresinizi doğru girdiğiniz takdirde tüm dünyadaki herhangi bir bitcoin ödemesi alabilirsiniz bu kripto paranın özgürlüğünü ve sınırları kaldırmasını sağladığı en önemli özelliktir. Etherium, litecoin gibi diğer kripto para birimleri de kabul edilmektedir.

Kripto para giden ve gelen paranın takip edilmemesi ve bunu binance gibi güvenilir Türkiye içinde resmi tanınan kanalı kullanmanız her zaman güvenle kripto para piyasası içinde gönül rahatlığı ile transferleri halledebilirsiniz.

binance-turkiye-hesaba-kripto-para-transferi

Binance Türkiye hesabınıza kripto para transferi

Kripto paranızı binance hesabınıza getirmek de kolaylık sunan bitcoin transferi en kolay şekilde binance in size verdiği BTC adresini kullanarak direk kendi hesabınıza bitcoin leri alabilirsiniz.Aynı zamanda QR code para yatırma kullanarak yazım yanlışı veya yanlış adrese gitmesi gibi sorunların önüne geçebilirsiniz, Bitcoin de QR kodu kullanımı yaygınlaşmıştır, transfer edeceğiniz platform QR okuma kısmına, binance deki hesabınızdan alacağınız QR kodu okutmanız ve onay sürecini tamamlayıp anlık olarak transferi yapmanız mümkündür.

QR kodu aslında normal bitcoin adresinizin QR dilinde yazımıdır, resim gösterip adres elle yazmadan kolayca transferleri cüzdan hesabınızdan, binance hesabınıza kolayca aktarabilirsiniz.

Dikkat etmenizi isterim önemli konu Binance size verdiği gelen kripto paralar sadece bitcoin kabul etmektedir. Dolayısıyla size binance hesabınızdan verilen bitcoin hesabıdır, ve sadece bitcoin transferlerini kabul edilmektedir. İleriki günlerde diğer kripto para transferleri açılacaktır fakat şu an sadece hesabınıza bitcoin transferi alabilmektesiniz.

 

Binance Türkiye in Destek hattından veya sitemizin Destek hattında 7/24 destek alabilirsiniz.