Binance Türkiye Destek

Binance Türkiye destek için bir kaç seçenek sunmaktadır, en hızlı ve sorun çözümünü Binance Merkez destekli talep açarak sağlıyabilirsiniz. Türkçe desteği sunan Binance açtığınız destek taleplerinizi zendesk yardım sistemi altında tutmaktadır, zendesk bulunan destek le alakalı bilgileriniz sadece, ve bu bilgilerinizde Amazon bulut sistemleri altında kayıtlıdır. Bilgi güvenliğiniz için bilgileriniz Türkiye dışında tutulduğunun başka bir garantisidir.

Binance de herhangi bir problem veya sorunla karşılaştığınızda Binance Türkiye ana sayfanın en altındaki Binance Destek menüsünden zendesk destek adresine yönlendirilirsiniz.

binance-turkiye-destek-menu

Binance Türkiye destek menu

Destek Talebi açmadan önce kayıtlı kullanıcınızla destek talebi açmanız talebin takibi, kullanıcı bilgilerin destek sistemi içinde otomatik destek ekiplerine iletimi ve çözümünü hızlandırıcakdır.

Binance Türkiye bedava hesap açıp, kripto dünyasına adım atmak için Binance Türkiye Kayıt dan başvurabilirsiniz.

Destek Talepleri sistemi dışında sitemizinde Binance Türkiye destek verdiği chat destek hattımızdan da faydalanabilirsiniz.

Binance müşteri hizmetleri ciddiye almaktadır, anlık değişen kripto para piyasaları gibi dünyanın hızlı değiştiği paranın evriminde size en hızlı ve güvenli servisi vermektedir.

 

 

binance-turkiye-destek-menu-secenekleri

Binance Türkiye destek menü seçenekleri

Destek almak istediğiniz seçeneği menu den seçip, kısa form içini doldurup talebinizi direk Binance destek hattına ulaştırabilirsiniz.

Yoğunluğa göre destek talepleriniz ve klasik destek sistemleri sistematik de olduğu gibi, önem derecesine göre cevaplanır, genel anlamda bir kaç saat içinde tüm destek talepleri çözümlenmektedir.