Binance, Venüs (XVS) Airdrop

Binance, Venüs (XVS) Sahipleri için Venüs Ödül Jetonu (VRT) Airdrop Programını Başlatıyor

Tarih. 14-05-2021

Okuma süresi: 2 Dakika

Binance venus XVS airdop ile kazanın

Binance venus XVS airdop ile kazanın

Binans dostları,

Binance, Venüs (XVS) sahipleri için Venus Reward Token (VRT) Airdrop Programını destekleyecektir. Airdrop için anlık görüntü BSC blok yüksekliği 7.479.562 veya yaklaşık 2021-05-17 04:18 (UTC) adresinde gerçekleşecektir. Binance, yukarıda binance kullanıcıları tarafından tutulan XVS token anlık görüntüsünü alacak ve VRT token 1 XVS = 1.000 VRT oranında dağıtacak.

Lütfen dikkat:

  • Airdrop için anlık görüntü BSC blok yüksekliğinde gerçekleşecektir 7,479,562. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir ve değiştirilebilir.
  • XVS jetonları için para yatırma ve çekme işlemleri 2021-05-17 03:30 ‘da (UTC) kesin bir şekilde kapatılacaktır. Zamanlama ağ hızına göre ayarlanacaktır.
  • Anlık görüntü alma sırasında para yatırmayı veya çekmeyi bekleyen XVS token XVS bakiyelerinize dahil olmaz. Lütfen anlık görüntüden önce para yatırma ve çekme işlemlerinin tamamlanması için yeterli zaman bıraktığından emin olun.
  • VRT airdrop‘unu almaya hak kazanabilmek için, her kullanıcının Binance hesabında tutulan minimum XVS miktarı en az 0,01 XVS olmalıdır (bekleyen ticari siparişlerdekiler  hariç).
  • Anlık görüntüler Spot cüzdanlarda, Marj hesaplarında ve DeFi Staking hesaplarında XVS bakiyelerini içerecektir. Dağıtılmamış XVS faiz ödemeleri dahil olmayacaktır.
  • Marj’dan ödünç alınan XVS veya Margin hesaplarından Spot cüzdanlara aktarılan XVS, airdrop eşiğine dahil değildir.
  • VRT’nin Binance’te ticareti ve listelenmesi için VRT, Binance’in diğer herhangi bir coin / token için yaptığı gibi aynı sıkı listeleme inceleme sürecinden geçecektir. Bu airdrop’u desteklemek VRT’nin listelenmesini garanti etmez. Binance, iç politikasına göre herhangi bir listelemeyi garanti etmez.
  • Binance, proje Binance’e VRT belirteci dağıtımını tamamladıktan sonra VRT belirteçlerini dağıtacaktır. Binance kullanıcılarına dağıtım tamamlandığında başka bir duyuru yayınlayacağız.
  • ABD’li kişiler, kuruluşlar ve yaptırım uygulanan ülkeler bu air drop almaya uygun değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Binance Kullanım Koşulları ‘na bakabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen orijinal duyuruya bakın: Venus Reward Token Distribution & amp; VENUS NFT Details

Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance yüksek kaliteli paraları seçmek için en iyi çabayı gösterecektir, ancak ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

Desteğiniz için teşekkürler!

Binance Ekibi

2021-05-14

Bizi sosyal hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Telegram: https://t.me/binanceexchange

Twitter: https://twitter.com/binance

Facebook: https://www.facebook.com/binance

Instagram: https://www.instagram.com/binance

Tagged with:

Yorum yapın