Binance Yinelenen Satın Alma ile Kripto Portföyünüzü buyutme

Binance Yinelenen Kripto Para Satın Alma ile Kripto Portföyünüzü Nasıl Büyütürsünüz?

Tarih: 01-25-2022

binance yenilenen satin alma nasil yapilir  banner

Binance yenilenen satin alma nasıl yapılır.

Binance Servisleri:

  • Kullanıcılar, Binance Yinelenen Satın Alma işleviyle otomatik kripto para birimi satın alımlarını ayarlayarak zaman içinde manuel olarak alım satım yapmanın ekstra işini kurtulabilirler.
  • Yineden Satın Alma, kullanıcıların tutarlı ve düzenli yatırımlara göre istikrarlı kripto büyümesi elde etmelerine yardımcı olan Türk Liraası maliyeti ortalama stratejisini içerir
  • Kullanıcılar, daha geniş bir yatırım ürünü ve NFT veya Fan Jetonları satın alma gibi Yinelenen Satın Alma ile Binance ekosisteminin geri kalanına kolay erişimin keyfini çıkarabilir
  • Yinelenen Satın Alma’yı ayarlamak sadece 5 adımda yapabilirsiniz ve 5 dakika içinde ayarlıyabilirsiniz.

 

Kripto satın alımlarınızı otomatikleştirmek için hızlı ve sorunsuz bir yol arıyorsanız, Yinelenen Satın Alma çözümdür.

Binance’in Yinelenen Satın Alma Nedir?

Türk Lirası – Dolar Maliyet Ortalaması (DCA) yatırım stratejisini içeren Yinelenen Satın Alma, satın almak istediğiniz kripto para birimini, satın almak istediğiniz miktarı ve ne sıklıkta satın almak istediğinizi seçmenizi sağlar. Sadece zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda piyasayı zamanlamaya çalışmanın stresinden de tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca, Yinelenen Satın Almayı kullanarak piyasa volatilitesinin etkisini azaltabilir, ideal zamanlamadan daha az bir zamanlamayla satın alma riskini azaltabilir ve kripto portföyünüzü uzun vadeli değer artırma yoluyla istikrarlı bir şekilde büyütebilirsiniz. 

Ne kadar meşgul olursanız olun, Yinelenen Satın Alma, otomatik kripto para birimi satın alımlarını ayarlayarak zaman içinde manuel olarak satın alma yapmanın sorunlarından kurtulmuş olur ve kripto para alım maliyetinizi düşürmüş olursunuz. Yinelenen Satın Alma’nın avantajları ve Binance’de beş basit adımda sizinkini nasıl ayarladığınız hakkında okumaya devam edin.

Neden Yinelenen Satın Alma Kullanmalısınız?

Binance’teki Yinelenen Satın Alma özelliği tam otomatik bir süreçtir – kolaylık, hızlı satın alma ve avantajlardan yararlanabilir ve Binance ekosistemindeki diğer hizmetlere kolay erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Yinelenen Satın Alma’yı kullanmanız için üç neden daha aşağıda listeledik.  

1. sabit portföy büyümesi

Yinelenen Satın Alma’nın arkasındaki strateji, aynı anda değil, düzenli aralıklarla kademeli olarak para yatırdığınız dolar maliyeti ortalamasıdır (DCA).. Piyasa iklimi ne olursa olsun, DCA stratejisi pazarda kalmanıza ve bazen oluşabilecek fiyat dalgalanmalarını yumuşatmanıza yardımcı olur. Periyodik aralıklarla tutarlı yatırımlar sayesinde, Yinelenen Satın Alma, kripto servetinizi zaman içinde kademeli olarak büyütmenizi ve değişken bir piyasanın etkisinden kaçınmanızı sağlar. 

2. Kolaylık ve Esneklik

Manuel satın alma konusunda daha fazla sorun yaşanmaz. Ayrıca haftalık, iki haftalık ve hatta aylık satın alımlar ve önceden ne tür kripto para birimleri satın almak istediğiniz arasında seçim yapabilirsiniz. Yinelenen Satın Alma, 50’den fazla kripto para birimini destekler. Buna ek olarak, her iki haftada bir Binance yeni ve popüler Yinelenen Coin listeleri ekliyor.

3. Binance Ekosistemine Kolay Erişim

Kripto portföyünüzü genişletmenin ilk adımı kripto portföyünü hazır hale getirmektir ve bunu Yinelenen Satın Alma veya Fiat yatırma yoluyla yapabilirsiniz. Daha sonra, staking, yield farming, trading, launchpads / pools ve hatta ilk NFT’nizi satın alma gibi diğer Binance ürünleri aracılığıyla yinelenen kripto satın alımlarınız için kazançları en üst düzeye çıkarın.

Yinelenen Satın Almanızı 5 Adımda Ayarlama:

Adım 1: Kriptonuzu Seçin ve Yinelenen Satın Almayı Etkinleştirin 

Binance hesabınıza giriş yapın ve uygulama ana sayfasındaki [Kredi/Banka Kartı] seçeneğine seçin. Ardından, satın almak istediğiniz kriptoyu seçin ve aynı sayfada Yinelenen Satın Al özelliğini etkinleştirin. 

 

Web kullanıcıları için, ana sayfanın üst başlığındaki [Kripto Satın Al] öğesine dokunmanız ve [Kredi/Banka Kartı] seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Adım 2: Tercih ettiğin itibari para birimini seç 

40’tan fazla itibari para birimi arasından seçim yapın ve tercih ettiğinizi yerel para birimini seçin.

Adım 3: Frekansı ayarlama

Aynı sayfadaki tarihe dokunun ve haftalık, iki haftalık veya aylık aralıklar arasında seçim yapın. Yinelenen Satın Alma’nız için gün ve saati de seçebilirsiniz. 

Adım 4: Ödeme yöntemlerinizi seçin

Şu anda Visa veya Mastercard ödemelerini kabul ediyoruz. Mevcut kartlarınızdan birini kullanmayı veya yeni bir kart eklemeyi seçebilirsiniz.

 

Not: En fazla 5 kart kaydedebilirsiniz. Herhangi bir ek kart eklemek istiyorsanız, önce mevcut kartlarınızı çıkarmanız gerekir. Kartın yinelenen satın alma için kullanılması durumunda, devam etmek için yinelenen satın alma planlarınızı iptal etmeniz gerekir.

Adım 5: Sipariş ayrıntılarınızı onaylayın

Sipariş bilgilerinizi kontrol edin ve onaylayın, alacağınız fiyat ve kripto miktarı yeniden hesaplanacaktır. En son piyasa fiyatını görmek için [Yenile] öğesine dokunun. Sipariş bilgilerinizi onayladıktan sonra işiniz biter. Yinelenen satın alma planınızın durumunu kontrol etmek için sipariş geçmişinizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yinelenen Satın Alma’nın nasıl kullanılacağı ve yönetildiği hakkında daha ayrıntılı bir kılavuz için Yinelenen Satın Alma Nasıl Kullanılır hakkındaki destek makalemize göz atın. 

Özet

Daha uzun vadeli bir strateji olmasına rağmen, Yinelenen Satın Alma kullanarak kripto yatırımınızda düzenli küçük ve ufak adımlar atmak, portföyünüzün zaman içinde daha büyük kazançlar elde etmesine neden olabilir. Bununla birlikte, Yinelenen Satın Alımlar’ı ayarlamayı düşünmeden önce finansal hedeflerinizi, risk iştahınızı ve ticaretle ilgili rahatlığınızı dikkatlice göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Taahhüt etmeden önce DYOR’a emin olun.

Tagged with:

Yorum yapın