BNB Binance Coin Nasıl Alınır?

Kolayca BNB almak, satmak, işlem yapmak ve tutmak için en iyi yer Binance’tir. Bir Binance hesabı açmak için kaydolmak, kripto para almanıza, satmanıza ve tutmanıza olanak tanır.

Buradan BNB alın

Binance Kripto Para Borsasına üye ol

Binance Kripto Para Borsasına üye ol

BNB Nedir?

BNB, Binance Smart Chain ve Binance Chain’in yerel tokenidir. İlk olarak Temmuz 2017’de Ethereum’da çıkarılan BNB, sahiplerin Binance’in borsasında işlem yapmak için indirimli komisyon ödemelerini sağlayan bir hizmet tokenidir. Ancak BNB, kullanıcılara Binance’in karından pay sağlamaz

Binance Smart Chain ve Binance Chain üzerindeki tüm işlemler BEP-20 veya BEP-2 BNB ile ödenebilir. Coinin 200 milyonluk sınırlı bir arzı vardır ve Binance, deflasyonist bir önlem olarak üç ayda bir BNB yakımı gerçekleştirir. Yakım faaliyetleri toplam arz 100 milyona düşene kadar devam edecektir.

Alım satım komisyonu indirimlerine ve işlemlere olanak sağlamak dışında BNB seyahat masrafları için de kullanılabilir ve Binance Visa kartını kullanarak ürün ve hizmetler için harcanabilir. Sahipleri ayrıca Binance Charity Foundation (BCF) projesi aracılığıyla BNB’yi hayır kurumlarına da bağışlayabilir.

Nereden BNB Alabilirim?

Kararınızı verdiyseniz ve alım yapmaya hazırsanız, bu makaleyi atlayın ve Binance’te doğrudan BNB alın.

Binance üye olun ve KYC doğrulamasını tamamlayın. Sadece email adresi ve bir kaç dakikanıza binance de dağıtılan bedava çekilişlere de katılma hakkı kazanabilirsiniz.

BNB nasıl alınır?

Buy BNB with Bank Havalesi ile satın alın.

Binance’te listelenmiş sabit coinlerden almak için hesabınızdaki parayı bu coinlerin sağlayıcılarına transfer edin. Daha sonra da bu sabit coinleri kullanarak Binance borsasında BNB satın alabilirsiniz

BNB Alım Satımı Yapın

Binance 300’den fazla kripto para için yatırma desteği sunuyor. Bu kripto paraların çoğunu piyasadaki en iyi fiyatlarla BNB karşılığında takas edebilirsiniz.

Kredi Kartı ile BNB Alın

Binance’te kredi veya banka kartınızı kullanarak doğrudan BNB alabilirsiniz. Visa ve ya MasterCard kullanarak BNB satın almanın en kolay yolunu sunuyoruz bunun dışında Banka havalesi ile Binance hesabınıza Türk Lirası otomatik olarak ekleyebilirsiniz.

Doğrudan BNB Satın Alın

Doğrudan başka bir kişiden yüz yüze veya web üzerinden kendi koşullarınızla satın alabilirsiniz. BNB’yi yerel olarak almak için Binance P2P borsasına gidin.

BNB Nasıl Satın alabilirsiniz ?

BNB Nasıl Satın alabilirsiniz ?

BNB Almak için Nedenler

Kısa veya uzun vadeli bir yatırım stratejisinin bir parçası haline getirin

Coininizi tutun ve bir değer saklama aracı olarak kullanın

Hizmetler ve ürünler için ödeme yapmak adına kullanın

Arkadaşlarınıza ve ailenize para gönderin

Her yerde BNB alın ve satın

Binance kripto alım satım uygulamasını indirin ve BNB varlıklarınıza ek olarak 300’den fazla kripto parayı istediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman alıp satın.

google store binance mobil indir

apple store binance mobil

BNB Fiyatını Şimdi Kontrol Edin

Kararlarınızda size yardımcı olması için güncel BNB/USD (BNBUSD) fiyatını öğrenin. BNB/USD fiyatımızı her zaman gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz.

Gerçek Zamanlı BNB Fiyatı

Binance: Dünyanın BNB Alım Satımı Yaptığı Yer

Hızlı

Binance’in birinci sınıf eşleme motoru, saniyede 1.400.000 emre kadar destek sağlıyor. Bu da kripto alım satım deneyiminizin hızlı ve güvenilir olmasını sağlıyor.

Basit

Binance’te kripto alım satımı yapmak kolay ve sezgiseldir. Anında BNB alabilmeniz için sadece birkaç adım gerekir.

Güvenli ve Güvenilir

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kripto kullanıcısı bize güveniyor. Çok katmanlı ve çok gruplu sistem mimarimiz ve SAFU (Kullanıcılar için Güvenli Varlık Fonu) sigorta fonumuz hesabınızı koruyor.

Likit

Binance dünyanın en likit kripto para borsasıdır ve birçok kripto çiftinde en yüksek işlem hacmine sahiptir.

Başka Sorularınız mı Var?

Alım satım yapmak kolaydır ve size yardımcı olmak için buradayız! BNB ve diğer kripto para birimlerini satın alma veya Binance platformunu kullanma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, Destek Merkezimiz tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırdır

Desteğe git

BNB Aldıktan Sonra Ne Yapabilirim?

BNB Saklayın/Tutun

Birçok kullanıcı değerinin artacağını düşünerek BNB tutar. BNB varlığınızı güvenle Binance cüzdanınızda ya da en kullanıcı dostu ve güvenli mobil cüzdan olan kripto cüzdan uygulamamız Trust Wallet’ta tutabilirsiniz.

BNB Alım Satımı Yapın

Binance’in sektörün öncüsü, hızlı ve güvenli alım satım platformunda BNB karşılığında 300’den fazla kripto paranın alım satımını yapabilirsiniz. Binance, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla BNB alım satımı için birçok işlem çifti sunmaktadır.

BNB kazanın

DeFi Türkiyeden Coinleri stake ederek ödül kazanın . Staking, aksi takdirde bir cüzdan veya alım satım hesabında duracak olan staking coini bakiyenizi en üst düzeye çıkarmak için harika bir yoldur.

BNB Gönderin

Evet, Binance Pay dünyanın her yerine hızla ve kolayca değer transferi yapmanıza olanak sağlıyor. internetden BNB satın alabilir ve bunları BNB adreslerini kullanarak herhangi birine istediğiniz yerden SIFIR komisyonla gönderebilirsiniz.

BNB harcayın

Ayrıca BNB ile ürün ve hizmetleri de satın alabilirsiniz. Her gün daha fazla sayıda satıcı ve perakendeci BNB kabul etmeye başlıyor. Binance Pay aracılığıyla en sevdiğiniz şeyleri BNB ile satın almak için listelenen satıcılardan herhangi birini ziyaret edin.

BNB bağışı yapın

Binance Charity, en zor şartlarda yaşayan bir milyar insanın hayatlarını daha iyi hale getirmeyi amaçlayan küresel projeler için BNB bağışlarını kabul etmektedir. Hiç kimsenin blockchainin mümkün kıldığı büyümeden mahrum kalmaması için siz de BNB bağışı yapabilirsiniz.

BNB Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Binance Academy’de BNB üzerine daha derinlemesine makaleler okuyabilir ve BNB gibi kripto paraların nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

Çoğu insan BNB aldıktan sonra ne yapar?

Üç popüler seçenek mevcuttur:

Ürün veya hizmetler için ödeme yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Giderek artan sayıda küçük çaplı satıcılar ve büyük işletmeler artık BNB ödemelerini kabul ediyor.

Sabit coinler (BUSD, USDC, vb.) karşılığında BNB takas ederek alım satımını yapabilirsiniz

Elinizde tutabilirsiniz.

BNB satın almaya başlayın

Bir sonraki adımı atmaya hazırsanız ve BNB almak istiyorsanız, bir sonraki adımınızı Binance ile atın!

Hemen Başla

Binance aracılığıyla çevrimiçi BNB satın almak da dahil, kripto para yatırımına yönelik tüm işlemler piyasa riski içerir. Binance, anında BNB satın alabilmeniz için kolay ve pratik yollar sunar ve kullanıcılarını borsada sunulan her bir kripto para hakkında bilgilendirmek için elinden geleni yapar, fakat BNB alımlarından doğabilecek sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sayfa ve içindeki bilgiler herhangi bir kripto paraya veya alım satım yöntemine yönelik bir onay veya destek şeklinde yorumlanmamalıdır.