Kripto para borsasında günlük nasıl kazanç sağlıyabilirsiniz ?

Kripto para borsasında günlük nasıl kazanç sağlıyabilirsiniz ?

Bitcoin, kripto borsa ile nasıl kazanç elde edebilirsiniz ilgili en sık sorulan sorulardan biri olmalıdır. Kripto para birimi ticareti eskiden fintech zihinlerinin bölgesiydi, ancak her şeyin online ve kullanımı kolay kripto değişim platformlarının ortaya çıkmasıyla artık herkes bunu yapabilir.

Kripto günü ticareti her gün binlerce yeni kullanıcıyı çekiyor ve sayının artmaya devam etmesi bekleniyor. Katılmak mı istiyorsunuz?

Aşağıda, bitcoin ticaretinin ne olduğunu ve gerçekten değip değmediğini öğrenelim.

bitcoin-günlük-para-kazanma

bitcoin-günlük-para-kazanma

Günlük Alım Satım Kriptounun Temelleri

Kripto günü ticareti, aynı gün içinde kar elde etmek amacıyla dijital varlıkların alım satımıdır. Ana fikir, daha düşük bir fiyattan alıp yüksek fiyattan satmaktır. Kulağa oldukça kolay ve kazançlı geliyor, değil mi?

Nitekim, günlük kripto borsa trader olmak için yapmanız gereken tek şey bir ticaret hesabı açmak ve para yatırmaktır. Bu noktadan itibaren, sadece şanslı değilseniz, günlük kripto kuralları ve stratejileri ticareti hakkında hiçbir bilgisi olmayan yeni başlayan tüccarlar için zor olabilir.

Bundan bahsetmişken – 2021 için kripto günü ticaret stratejileri hakkındaki son blog yazımızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Günlük Bitcoin İşlemlerine Başlamak İçin Ne Kadar Paraya İhtiyacınız Var?

Bazı finansal tavsiyelere göre – ne kadar çok, o kadar iyi. Bu sadece komisyonla ilgili olarak doğrudur. Ayrıca, ne kadar çok para yatırmanız gerekiyorsa, o kadar çok kaybetmeyi göze alabilirsiniz. Ancak, kısıtlı bir bütçeniz varsa, bizim tavsiyemiz asla kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla yatırım yapmamanızdır.

Kural 1.

Biraz yatırım yaparak başlayın ve nasıl gittiğini görün. Bazen şanslısınız, ancak fiyatların her zaman dalgalandığını aklınızda bulundurmalısınız. Sadece birkaç saat içinde biraz kazanabilir veya çok şey kaybedebilirsiniz!

Hangi Borsayı Seçmeli?

Hangi kripto borsasını seçeceğinize karar vermek sinir bozucu olabilir. Çok fazla var!

  1. Kural.

Güvenli, hem basit hem de gelişmiş özellikler, daha düşük ücretler, hızlı uygulama ve mükemmel hizmet sunan bir değişim arayın. Sanırım burda Binance Türkiye sitesini tarif ediyoruz.

Olumlu olarak sektördeki en iyi borsa olduğunu söylemekten gurur duyarız. İstisnai bir şekilde düzenlenmiş olarak, acemilerden deneyimli ticaretlere kadar herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

Kripto para ticareti nasıl oynanır? Sadece ticarette elinizi denemek istiyorsanız, Binance Türkiye’nin Demo Sürümüne göz atmaktan çekinmeyin.

Nasıl Para Ticareti Bitcoin Kazanırım?

Kripto günü tüccarları, düşük alım ve yüksek satış amacıyla bitcoin ticareti yaparak para kazanır. Bu ticaret stratejisi, pozisyonunuzu kısa bir süre – dakikalar veya saatler – tutmak anlamına gelir. Günlük ticaret nadiren pozisyonlarınızı bir gecede tutmak anlamına gelir. Sonuçta, ticaret stratejisinin adı, gün sonunda pozisyonlarınızı kapatmanızı önerir.

Kural 3.

Doğru, kripto piyasası 7/24 açıktır. Bu hem avantaj hem de dezavantaj olarak kabul edilebilir. 24 saat ticaret yapabilirsiniz, ancak gecelerinizi ekranları izleyerek geçirir miydiniz? Neredeyse öyle. Ancak piyasalar her zaman öngörülemez olduğundan, gece boyunca pozisyon tutmak her iki yöne de gidebilir – iyi (yükseliş trendinde olduğu gibi) ve kötü (düşüş trendinde olduğu gibi). Neye uyanacağını asla bilemezsin.

Bir bitcoin günü trader olarak, piyasayı etkileyebilecek bir olayın bir sonucu olarak ortaya çıkan gün içindeki kısa vadeli fiyat hareketleriyle ilgilenirsiniz. Örneğin son dakika haberleri.

Günlük ticaret için kripto nasıl seçilir? Günlük ticaret bitcoin, kâr açısından mükemmel bir anlam ifade ediyor. Bakın, BTC en iyi bilinen kripto para birimidir ve aynı zamanda değişken bir kripto para birimidir.

Ocak 2020 boyunca Bitcoin fiyat dalgalanmalarını gösteren aşağıdaki grafiğe daha yakından bakın:

theblockcrypto-bitcoin-fiyatı

theblockcrypto-bitcoin-fiyatı

Kaynak: The Block

Orada biraz kar elde edilebilirdi, değil mi?

Kural # 4.

Bitcoin, deneyimli bir trader için bile yeterince uçucu olabilir. Anlamı? Değişkenlik genellikle arkadaşınızdır. Tüm kripto para birimleri sabit paralar olsaydı, günlük ticaret mümkün olmazdı.

Aynı derecede önemli olan bitcoin, likit bir dijital para birimidir. Yani kolaylıkla nakit paraya çevrilebilir. Tüm büyük kripto borsalarının bitcoin ile uğraştığını söylemek abartı olmaz.

Bu arada, bitcoin’i nakite nasıl çekeceğimiz hakkında bir dizi faydalı makale yayınladık.

Gün Ticareti Kripto Değer mi?

Evet ve hayır.

Evet, çünkü herkes için kolay ve ulaşılabilir. Risklerinizi mantıksız miktarlarda yatırım yapmama noktasına kadar yönetebiliyorsanız kesinlikle evet.

Belki hayır çünkü hiçbir tüccar her sipariş verdiğinde kar edemez. Gerçek kayıpları önlemek için kayıp durdurma gibi ek günlük alım satım kripto araçlarını kullanmak – evet, ancak bir ticareti kapatırken her seferinde kazanç sağlamak – oldukça değişkendir.

Son sözler 

Para günü ticareti bitcoin nasıl kazanılır? Başlamadan önce araştırmanızı yaparak. Ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun. Kendinizi eğitmek biraz zaman ve çaba gerektirir, ancak uzun vadede karşılığını alacaktır. Sürekli olarak kar etmek, iyi şanstan daha fazlasını gerektirir.

İyi haber – sizin için çözülen tek şey var. Yeni başlayanlar ve profesyoneller için en iyi kripto borsası – Binance Türkiye. Daha iyi bir alternatif aramak için daha fazla zaman kaybetmeyin ve gemiye atlayın!

Tagged with:

Yorum yapın