XRP (XRP) nedir ?

Binance, XRP ticareti yapmak için en güvenilir ve hızlı kripto para piyasasıdır – kripto alım satım platformumuz Binance Türkiye aracılığıyla XRP satın alın, satın, ticaret yapın ve kazanın.

XRP (XRP) nedir ?

XRP, dağıtılmış bir defter veritabanının bir başka değişle decentralized database üzerine küresel bir ödeme ve değişim ağı oluşturmak için yaratılmış kripto para birimidir. Özel bir şirket olan XRP, bankaları, ödeme sağlayıcılarını ve dijital varlık borsalarını birbirine bağlayarak finansal platform oluşturmuştur. 2012 yılında XRP, şimdi XRP Ledger olarak adlandırılan XRP Consensus Ledger’ı başlattı. Yerel kripto para birimi XRP, birden fazla fiat para birimi arasında küresel bir köprü para birimi olarak kullanılır.

Binance Türkiye Üye Ol

XRP Nasıl Satın Alınır

Banka Havalesi ile XRP Satın Alın

Binance’de listelenen stablecoins, hesabınızdan bu coin’lerin kabul eden tüm kripto cüzdanlara havale ederek satın alın. Ardından, Binance borsasında XRP satın almak için bu stablecoins lerinizi kullanabilirsiniz.

XRP ticareti yapın

Binance, birçoğunu piyasadaki en iyi oranlardan bazılarında XRP ile takas edebileceğiniz 150’den fazla kripto para biriminin yatırılmasını destekler.

Kredi Kartı ile XRP Satın Alın

Binance üzerinden kredi kartı ile doğrudan XRP satın alabilirsiniz. Banka kartı veya kredi kartı (Visa veya MasterCard) kullanarak XRP satın almak için en güvenli ve hızlı yolu sunuyoruz. Kredi kartı ve/veya ATM kartları Türkiye kuralları gereği zaman zaman durdurulmakta ve bu konuda düzenlemeler yapılmaktadır, kredi kartından kripto para satın almak için Binance Türkiye destek den ve sitemizin destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Hareket Halindeyken XRP Alın ve Satın

Binance kripto alım satım uygulamasını indirin ve XRP’nizin yanı sıra 150’den fazla kripto parayla istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde alım satım yapın.  

binance-america-android-app
 

binance-amerika-apple-store-app
Hızlı Kolay Güvenilir Kaynak
Binance, saniyede 1.400.000’e kadar siparişi destekleyen birinci sınıf bir eşleştirme motoru kullanır ve kripto alım satım deneyiminizin hızlı ve güvenilir olmasını sağlar. Binance’de kripto ticareti yapmak kolay ve sezgiseldir. XRP satın almak için sadece birkaç tıklama veya dokunma yeterli. Milyonlarca küresel kripto kullanıcısı bize güveniyor. Çok katmanlı ve çok kümeli sistem mimarimiz ve SAFU (Kullanıcılar için Güvenli Varlıklar Fonu) hesabınızı korur. Binance, XRP satın almanıza yardımcı olan, dünyanın en likit kripto para borsasıdır.
XRP Aldıktan Sonra Ne Yapabilirim.

XRP Aldıktan Sonra Ne Yapabilirim !

XRP’yi Sakla / Tut

XRP’nizi kolayca binance türkiye hesabınızda tutabilirsiniz. XRP’nizi güvenle Binance hesabınızda veya en kullanıcı dostu ve güvenli mobil cüzdan olan kripto cüzdanı uygulamamız Binance Trust Wallet‘ta saklayabilirsiniz.

XRP ticareti yapın

Binance’in endüstri lideri, hızlı ve güvenli ticaret platformunda XRP’nin yanı sıra 150’den fazla kripto para birimi ticareti yapabilirsiniz. Binance, ihtiyaçlarınızı karşılamak için XRP için birkaç alım satım çifti sunar.

XRP Gönder

XRP’nin 200’den fazla banka, ödeme sağlayıcısı ve diğer şirketlerden oluşan bir ağ tarafından desteklenen teknolojisi aracılığıyla küresel olarak para göndermek ve almak için XRP’yi kullanın.

XRP Harcayın

XRP’nizle de ürün satın alabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla satıcı ve perakendeci XRP’yi kabul etmeye başlıyor.

XRP Bagışlayın

Bir çok Binance Charity projesi XRP bağışlarını kabul ediyor. Bu projeler, ihtiyacı olan düşük gelir kesimdeki insanların yaşamlarını iyileştirmeyi hedefliyor. XRP’yi bağışlayabilirsiniz, böylece kimse blok zincirinin mümkün kıldığı büyümeyi kaçırmaz.

XRP Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Binance Research‘ten XRP hakkında daha ayrıntılı makaleler okuyabilir ve XRP gibi kripto para birimlerinin Binance Academy’de nasıl çalıştığını inceleyebilirsiniz.

Binance Üye Olabilirsiniz

Yorum yapın