Amazon Dijital Para desteği açıyor

Amazon, Meksika’da bir “Dijital Para Birimi” Projesi Başlatmaya Hazırlanıyor.

amazon-kripto-para desteği

amazon-kripto-para desteği

İş ilanları, yükselen ekonomilerde ortaya çıkabilecek, potansiyelleri gösterebilir, bir dijital para birimlerin yükselmesi gibi.

 

Amazon, Meksika’da bir “Dijital Para Birimi” Projesi Başlatmaya Hazırlanıyor

E-ticaret devi Meksika’da bir “dijital para birimi” projesi başlatmaya hazırlanırken, Amazon’un internet ekonomisi üzerindeki etkisi bir sonraki adıma geçecek gibi görünüyor.Amazon’un bir dizi yeni iş ilanında taslağını yayınladı, henüz duyurulmamış proje, karlı Prime müşterilerini ebediyen Amazon platformuna bağlı tutma çabası gibi görünüyor.

Amazon’un “yeni ödeme ürünü” ile ilgili bir iş ilanında “Bu ürün, müşterilerin Prime Video gibi ürünler ve / veya hizmetler için alışveriş de dahil olmak üzere online hizmetlerden yararlanabilecekleri, müşterilerin nakit paralarını dijital para birimine dönüştürme lerini sağlayacak” olarak yayınlandı.

Yayın, Amazon’un Dijital ve Gelişen Ödemeler (DEP) bölümünün ürünü önce Meksika’da sunmayı planladığını belirtti. İkinci bir iş ilanı, ürünün genel olarak gelişmekte olan pazarlara yönelik olduğunu gösteriyor. Amazon, lansman için personel oluşturmak üzere “her seviyeden” yazılım geliştirme mühendisleri işe alıyor.

DEP ekibi ve Amazon, tekrarlanan yorum taleplerine yanıt vermedi.Amazon’un dijital para birimlerine planlanan yatırımının “Amazon Coins” ile ne kadar ortak noktası olduğu net değil. Bu 8 yıllık sanal para birimi girişimi, sahiplerin web oyunlarında Amazon tarafından verilen nakit parayla işlem yapmasına olanak tanıyor.

amazon-coin-apps

amazon-coin-apps

Tagged with:

Yorum yapın