Binance Kilitli Kazanç Staking ADA, AVAX, DOT, QTUM, SOL

Binance Kilitli Kazanç Staking, Haziran’da %36,79’a Varan APY ile Yeni Kilitli Staking kazanç imkanı sunuyor.

binance yuksek apy banner

Binance ile Yüksek APY kazanın

Tarih: 21-06-2022

Pasif gelir elde etmek için kilitli staking ile kripto kazancınızı arttırın .

Değerli Binanceciler,

Binance Staking, kazançlı yeni Kilitli Staking etkinliği başlatıyor! 20/06/2022 günü saat %36,79′a varan yıllık getiri oranından faydalanmak için ADA, AVAX, DOT, QTUM ve SOL kripto paranızı stake edip kitlediğinizde pasif gelir oluşturma imkanına sahip olacaksınız.

  • Kilitli Staking sınırlı sayıda ve ilk gelen alır ile kabul edilmektedir..
  • Ödül Hesaplama Dönemi: Bir staking havuzuna kripto para eklediğiniz günden iki gün sonra saat 03.00’ten (TSİ) staking döneminin sonuna kadar.
  • Ödüllerin Ödenme Dönemi: Ödemeler günlük yapılacaktır. 

Sunulan Ürünler (Kilitli Kazanç)

Dijital Varlıklar Süre Maksimum Kilitli Staking Limiti Standart Yıllık Getiri Oranı Minimum Kilitli Staking Limiti
ADA 15 gün 150 ADA %23,47 0,1 ADA
AVAX 15 gün 4 AVAX %33,47 0,01 AVAX
DOT 15 gün 10 DOT %36,79 0,1 DOT
QTUM 15 gün 25 QTUM %7,79 0,1 QTUM
SOL 15 gün 2 SOL %27,99 0,01 SOL

Katılım kuralları:

  • Binance Staking, kabul edilen staking süresinin sonunda stake edilen Dijital Varlıkları/Dijital Para Birimlerini kullanıcıların spot cüzdanlarına iade edecektir. Dijital Varlıkların/Dijital Para Birimlerinin değeri dalgalanabilir ve değişebilir.
  • Kullanıcılar, Cüzdanlar > Kazan > Kilitli Staking > Kilitli’ye giderek Kilitli Staking varlıklarını görüntüleyebilirler.
  • Kilitli Staking ürünlerinin kilidinin açılma süresi: Bir gün.
  • Kilitli Staking haklarını Binance elinde tutar, haksız kazanç bir çok hesapdan katılım tespit edildiğinde kazançları iptal etme hakkına sahiptir.
  • Stake’ten erken çıkarma hakkında: Kullanıcılar, varlıklarını süre dolmadan önce stake’ten çıkarıp geri alabilir. Erken geri alımın uygulanması durumunda, stake edilen Dijital Varlıklar spot hesabına iade edilecek ve daha önce dağıtılmış tüm ödüller stake edilen Dijital Varlıklardan düşülecektir. Dijital Varlıkların geri alınması 48-72 saat sürebilir.

* APY hesaplaması, seçilen zaman aralığında Dijital Varlıklardan kazanabileceğiniz tahmini ödüllerdir. Fiili veya öngörülen APY’yi herhangi bir itibari para cinsinden göstermez. APY günlük olarak belirlenir ve tahmini getiri, elde edilen gerçek getiriden farklı olabilir.

Bol Kazançlar

Binance Türkiye Ekibi

Tagged with:

Yorum yapın