Kripto ile Para Kazanın: Binance Ile Bitcoin ve Diğer Kripto Para Kazanmanın 10 Yolu

Tarih: 18-01-2021

Binance ile Kripto Para Kazan

Binance ile Kripto Para Kazan

Boşta duran kripto varlıkları kenarda tutmayı bırakın ve kripto kazanın ve kazança dönüştürün. İşte Binance Earn‘de kripto ile pasif gelir elde etmenin 10 yolu. 

Kripto para piyasası hızla gelişiyor ve kriptoya yatırım yapmak kripto para satın almak ve tutmak dışında kazanç elde edebileceğinizi biliyormuydunuz. Her ne kadar holdr olmak Bitcoin’in varlığının son 10 yılı boyunca en iyi ve en güvenli yatırım stratejilerinden biri olduğunu kanıtlasa da, yatırımlarınızla sadece hodl yapmaktan çok daha fazla kar var.

Binance Earn, boşta duran kripto varlıklarınızda pasif gelir sağlamak için tasarlanmış bir kripto para ürünleri portföyüdür. Binance Earn ile bitcoin, stablecoins, altcoins ve daha fazlasında pasif gelir elde etmek için DeFi piyasalarında yatırım yapmaya, staking yapmaya ve hatta likidite sağlayıcısı olmaya başlayabilirsiniz. Ve sadece Binance’te, kripto para birimleri için kazanmayı bile destekliyoruz.

2020’de dağıtılan 70 milyon dolar değerinde toplam ödülle şu anda Binance Earn’de 4.2 milyar dolar değerinde kripto varlığı bulunuyor. Binance Earn’in günlük 270.000’den fazla aktif kullanıcısı ve yatırımcısı var ve sayı artıyor. Liquid Swap’taki aktif stablecoin hacmi 128 milyon dolara ulaştı ve 2020’nin sonları itibarıyla Binance’deki DeFi’de 22 milyar doların üzerinde fon kilitlenmiş ve pasif gelir yaratarak kazandırmakta.

Şu anda, farklı verim potansiyeline ve risk seviyelerine sahip 10 farklı ürünle pasif kazançlarınızı artırabilirsiniz. Genel kural, daha yüksek risk ödülüne sahip ürünlerin daha yüksek kazanç kazandırması, daha düşük riskli ürünlerin ise daha düşük kazanç verebilmesidir. Bu yazının amacı doğrultusunda, ürünleri en düşükten en yüksek riske kadar sipariş ettik.

Binance Kripto Kazan Yatırım Tablosu

Binance Kripto Kazan Yatırım Tablosu

*18 Ocak 2021 itibarıyla gerçek. Verim piyasa hareketlerinden etkilenebilir. Ürün kazanmak için yatırımlarınızı yatırmadan önce kendi araştırmanızı (DYOR) yapın.

Esnek Şartlar – İstediğiniz zaman abone olun, istediğiniz zaman kullanın.

1. Esnek Tasarruf

BTC, ETH, USDT veya BNB dahil olmak üzere 24 popüler kripto ve  hisse senedine bağlayıp faiz ve ödüller kazanın. Bu yatırım ürününe istediğiniz zaman abone olabilir veya ödüllerinizi kullanabilirsiniz. Toplam değeri 3 milyar dolardan fazla olan Esnek Tasarruf herkes için en uygun üründür.

Minimum Yatırım: Minimum yok

Ücretler: Sıfır ücret

APY: Dinamik APY (%0,5 – %15)

Ödül Dağılımı: Günlük

Risk Seviyesi: Yok, garantili sermaye kazancı

Esnek Tasarruf nasıl kullanılır

Binance Yatırım hesabı kripto holdr-tut kazan

Binance Yatırım hesabı kripto holdr-tut kazan

2. BNB Kasası

Launchpool, Savings ve DeFi Staking’in en iyilerini birleştiren BNB Vault toplayıcı ile kullanılmayan BNB’nizde ödüller kazanın. Tek tıklamayla deneyimle kolayca yapın. Daha fazla bilgi edinmek için BNB Vault öğretici videomuzu izleyin.

Minimum yatırım: Minimum yok

Ücretler: Sıfır ücret

APY: Dinamik APY

Dağıtım: Günlük

Risk seviyesi: Yok, garantili sermaye kazancı

BNB Vault’ı deneyin: Tek bir tıklamayla birden fazla avantaj kazanın.

3. Launchpool

BNB, BUSD, BTC ve diğer kripto koinlerinizi esnek olarak kilitleyin ve piyasaya sürüldükçe Binance’e gelen en yeni token/jetonları alın. Süpriz koin kazançları alın ve Binance Launchpool’daki son BTCST belirteci de dahil olmak üzere en popüler yaklaşan IEO ve DeFi BTCST belirteçlerinden bazılarını alıp holdr olmaya hazırlanın.

Minimum Yatırım: Bireysel Launchpool tekliflerini temel alan

Ücretler: Sıfır ücret

APY: Dinamik APY

Tarihsel Performans: BEL & WING token ile %110’a kadar

Dağıtım: Manuel kullanım

Risk Seviyesi: Yok, garantili sermaye kazancı

Launchpool nasıl kullanılır

Sabit Yatırım Stake Etme – Varlıklarınızı Kilitleyin ve Daha Yüksek Verim Alın.

4. Sabit Tasarruf

BTC, ETH, USDT veya BNB dahil olmak üzere kriptodaki 24 popüler kripto token 7 ile 90 günlük kilitleme süreleri için kaydedin ve kripto kazançlarınıza stake ederek daha fazla kar elde edin. İstediğiniz zaman kripto paralarınızı stake edebilir ve istediğiniz zaman dilimine seçerek kitliyebilirsiniz, ancak ödüllerinizi yalnızca kilitleme süresi bittikden bir gün sonra spot hesabınıza aktarılır.  Kripto paralarınızı kazanca çevirin.

Minimum Yatırım: $100

Ücretler: Sıfır ücret

APY: Dinamik APY (%5-15)

Dağıtım: Günlük

Risk Seviyesi: Yok, garantili sermaye kazancı.

Sabit Tasarruf nasıl kullanılır 

5. Kilitli Staking

Sadece 10 USDT değerinde token-jetonla düşük bir girişle staking yapmaya başlayın ve daha yüksek ödüller ve ek gelirler elde edin. Orijinal koin değerinizi kaybetmeden (önceki staking ödüllerinizden vazgeçmeden) veya erken kullanım ücretleri ödemeden önceden katılın. EOS, DOT veya ADA dahil olmak üzere 30 farklı Proof-of-Stake (POS) token arasından seçim yapın ve çok az riskle ödüller kazanın.

Minimum yatırım: 10 USDT değerinde token-jetonlardan başlayarak

Ücretler: Sıfır ücret

APY: Kitli havuz hacmine göre belirlenen dinamik APY; %102’ye kadar.

Dağıtım: Günlük

Risk Seviyesi: Yok, garantili sermaye kazancı.

Staking nasıl kullanılır

Binance Kripto Para Stake et Kazan

Binance Kripto Para Stake et Kazan

6. Etkinlikler

Kriptoyu staking ve tasarruf etmek kazanabileceğiniz gibi etkinlikler ile de ödüller kazabilirsiniz. Binance Earn, bireysel kripto para holdr ları için zaman zaman özel kazançlı etkinlikler sunar. Etkinliği başlamadan önce abone olursanız kripto paralarınızı esnek kilitle daha yüksek oranla kazanabilir ve daha önce tamamlayabilirsiniz ve etkinlik tamamlandıktan sonra kazancınız otomatik olarak spot cüzdanınızda aktarılır.

Geçmiş Earn tekliflerinden etkinlik örneği

Minimum Yatırım: Her ürünün lot büyüklüğüne göre belirlenir.

Ücretler: Sıfır ücret

APY: Aktiviteye bağlı olarak düzeltildi

Dağılım: Faaliyete bağlı olarak periyodik

Risk Seviyesi: Yok, garantili sermaye kazancı.

Binance Tasarruf Aktiviteleri nasıl kullanılır

7. ETH 2.0 Staking

Ethereum ‘u (ETH) yeni versiyona geçişinde ETH larınızı stake edin ve ETH 2.0 ağ yükseltmesini desteklediğiniz için ödüller kazanın. ETH blockchain staking ödüllerinden faiz kazanın. ETH bahislerinize 1:1 esasına göre sabitlenmiş BETH‘i çevirir ve kazancınızı en üst düzeye çıkarın.

Minimum Yatırım: 0.0001 ETH

Ücretler: Sıfır Ücret

APY: Ethereum ağı tarafından belirlenen dinamik APY

Dağıtım: Günlük

Risk Seviyesi: Yok

Binance’e güvenli ve emniyetli ETH staking. %20’ye kadar APY kazanın!

Binance Etheryum Stake et ve ETH2 geçişinde kazan

Binance Etheryum Stake et ve ETH2 geçişinde kazan

Yüksek Riskli Stake ve Kazançlar – Kazançlarınızı En Üst Düzeye Çıkarın.

8. DeFi Staking

Teknik bilgi, donanım veya özel anahtarlarınızı ve cüzdanlarınızı yönetme ihtiyacı olmadan pasif gelir elde edin. BTC, BUSD, DAI, USDT veya BNB‘yi hisse alıp verimli farming-tarıma başlayın.  Tüm fonlar Binance’in gerçek zamanlı sistemleri tarafından izlenir. Sabit ve esnek terimler arasında seçim.

Minimum Yatırım: Farklı kripto token bağlı olarak (100 USD kadar düşük)

Ücretler: Sıfır ücret

APY: %60’a varan dinamik APY

Dağıtım: Günlük

Risk Seviyesi: Yüksek

DeFi Staking nedir?

9. Çifte yatırım

BTC, USDT veya BUSD‘yi yatırım getirisi kripto paralarınızı ikili kombinasyonlarla kilitleyin ve kripto varlıklarınızdaki piyasa fiyatının değişkinliğinle doğru orantılı olarak kazançlarınızı daha da artırın. Kripto varlıklarınızın volatilitesi belirli bir düzende ise, kazancınız tasarruf oranını aşacak şekilde daha yüksek tutarı elde edersiniz. Kripto para piyasa fiyatı düşerse veya kazancınız tasarruf oranını aşmazsa, yatırımız başka bir varlığa geçebilir.

Minimum yatırım: Minimum eşik yok; her teklife bağlı olarak üst sınırla

Ücretler: Sıfır ücret

APY: Belirli bir varlık fiyatına göre kayan getirili sabit RoR

Dağıtım: Teslimat tarihinde

Risk Seviyesi: Sermaye kazanç garantisi yoktur. Risk varlık fiyatı oynaklığında yattar.

Çift Tasarruf Nedir? Avantajları nelerdir?

10. Yatırımların Takası

Kripto Varlık yönetimine ihtiyaçlarınız varsa, istediğiniz zaman kripto varlıklarınızı Likite Takasına ekleyin ve kripto kazançlarınız otomatik olarak değerlendirilsin. Farklı risk seviyelerine ve karlılıklara sahip istikrarlı ve yeni kripto havuzlar arasında seçim yapın ve likidite havuzlarına stable coin’ler yani sabit koin ler ve kripto para birimleri ekleyerek havuzlara likidite sağlayıcısı olun ve düzenli gelirinizi toplayın.

Minimum yatırım: USDT/ BUSD için $ 10

Ücretler: 0.04%

APY: Kararlı: USDT/DAI havuzunda% 12.8’e kadar; Yenilikçi: ETH/BUSD havuzunda %24’e kadar.

Dağıtım: Gerçek zamanlı dağıtım

Risk seviyesi: Yüksek