Binance Ödeme

Binance Ödeme ile Yolculuğunuzu Rezerve Edin ve Kripto ile Ödeyin

Tarih: 20 Haziran 2022

Binance Öde Über taksi

Binance Ödeme ile Über taksi

Binance ödeme, yeni araç çağırma hizmetiyle süper bir uygulama olmayı hedefliyor.

Hiç bir Uber çağırıp kripto paranızla ödeme yapmayı dilediniz mi? Mevcut piyasada, bu aslında ödemelerin kolaylığı ve kullanımı olabilirdi. Kripto ödemelerin gelişmesi ile Binance’in yeni ortaklığıyla mümkün kıldığı şey hemen hemen bu.

Dünyanın en büyük kripto borsası, süper bir uygulama sağlayıcısı ve önde gelen talep üzerine hizmetler ağı olan Splyt ile ilgi çekici yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık, 150’den fazla ülkedeki 90 milyondan fazla Binance kullanıcısına şirketin uygulaması üzerinden araç çağırma hizmetlerine erişim sağlayacak. Bu da Binance’i böyle bir hizmet sunan ilk kripto şirketi yapıyor.

Binance yaptıkları açıklamada, kripto ve blok zincirinin gerçek hayattaki uygulamalarda kullanıldığını görmekten heyecan duyduklarını belirttiler.

Binance kullanıcılarının Binance Marketplace’ten yolculuk rezervasyonu yapmasına ve kripto para birimiyle ödeme yapmasına olanak tanıyacak. Yapılan açıklamaya göre, bisiklet paylaşımı, scooterlar, havaalanı transferleri, toplu taşıma ve hatta yemek teslimatı bu kapsama dahil olacak.

 

Müşteriler Binance Pay aracılığıyla rahatça ödeme yapabilecekler. Splyt’in iş ortağı ağı ve yerel dil Türkçe desteği sayesinde, Binance kullanıcıları bir sonraki yolculuklarını Binance uygulamasından ararken sorunsuz bir deneyim bekleyebilirler.

Binance Pay İş Geliştirme Bölge Başkanı Pakning Luk bir basın açıklamasında, Splyt ile küresel çapta ortaklık yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi ve kullanıcıların Binance uygulamasından çıkmadan Splyt’in hizmetlerini kullanabilmelerini dört gözle beklediklerini söyledi.

Splyt’in kurucu ortağı ve CEO’su Philipp Mintchin, “Binance ile ortaklık yapmaktan heyecan duyduğunu” ve “Binance’in 90 milyon kullanıcısının, araç çağırma ve deneyim sağlayıcıları ağımız için inanılmaz derecede güçlü bir talep ortağı haline geleceğini” söyledi.

Kuşkusuz, kripto para birimini gerçek dünyadaki kullanım durumları ve deneyimler için harcayabilmek, kripto şirketleri için ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır.

2022’deki kadar sert bir ayı piyasasında, kripto para birimini elde tutmaktan hodlr olmak için daha çok neden var.

Tagged with:

Yorum yapın