Binance Para çekme

Binance hesabınızdan para çekme iki farklı şekilde yapabilirsiniz, dilerseniz kendi adınıza kayıtlı banka hesabınıza IBAN gönderebileceğiniz gibi dilerseniz istediğiniz bir Bitcoin hesabına gönderebilirsiniz.

binance-turkiye-para-cekme

Binance Turkiye para çekme

Binance Para çekme opsiyonları

binance-turkiye-para-cekme-opsiyonlari-1

Binance Turkiye para çekme opsiyonları

Binance Para çekme opsiyonları

binance-turkiye-kripto-para-cekme-opsiyonlari

Binance Turkiye kripto para çekme opsiyonları

Binance hesabınızdan kripto paranızı bir çok dijital cüzdanınıza gönderebilirsiniz.

Bitcoin, Ethereum, Swipe, Ripple en yaygın kullanılan dijital cüzdan gönderebilirsiniz.

Binance hesabınızdan Türkiye içindeki herhangi bir IBAN sorunsuz transfer yapabilirsiniz. Binance kimlik doğrulaması sağladığınızda ve para çekme limitinizi yükseltebiliyorsunuz.

Hesabınızı 2. Seviye onaylandığında 1,000,000 TRY/Gün lük limit ile 5,000,000 TRY/Ay para yatırma sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda Binance den Seviye iki tamamladığınızda  500,000 TRY/Günlük limit ile 5,000,000 TRY/Aylık limite sahip oluyorsunuz.

Para çekme emri vermeden önce Binance Türkiye sitesinin güvenlik önlemleri gerektiren iki faktörlü hesap korumasını aktive etmeniz gerekiyor. Dilerseniz binance iki faktörlü hesap koruması nasıl aktive edip hesap güvenliğiniz hakkında yazımızı okuyabilirsiniz.

Binance iki faktörlü hesap koruması uyarısı

binance-turkiye-cift-faktorlu-koruma

Binance Turkiye cift faktorlu koruma

Binance para çekme limitleri

Binance Çekme Limiti

Günlük: 500,000 TRY

Aylık: 5,000,000 TRY

Olarak belirlenmiştir.

Binance den para çekme uyarılarını okumanızı tavsiye ederiz.

  1. Sadece kendinize ait Türk Lirası hesabınızı para gönderebilirler
  2. Farklı kişilere transfer talebi yapılamaz. Bu hesap güvenliğiniz için gerekli kurallardan biridir.
  3. Ziraat Bankası ve VakıfBank’a özel olarak 7/24 çekme işlemi yapabilirsiniz. Binance Türkiye iki banka anlaşmalı oluğu için şu an sadece iki bankadan çekme işlemi yapabiliyorsunuz, diğer bankaların da antlaşmaları tamamlandığında binance para çekme menüsüne eklenecektir.
  4. Banka çalışma saatleri içerisinde IBAN onaylandığı herhangi bir bankadan kendi hesabınıza ait çekme işlemi yapabilirsiniz. Günlük para çekme veya aylık para çekme limit kısıtlaması dışında herhangi bir kısıtlama yokdur.
  5. Günlük çekme limiti 500,000 TRY olmak üzere aylık çekme limiti 5,000,000 TRY’dir. Bu limitlerin üstünde para yatırma ve çekmek için Binance Türkiye destek hattı veya sitemizin destek hattında bilgi alıp limit yükseltilmesi talep edebilirsiniz.Limitleriniz Türkiye Cumhuriyeti kuralları gereği Binance Türkiye uyguladığı limitleri hesap güvenliği nedenler dışında talebinizi alıp değerlendireceğini hatırlatmak isteriz.

Binance Türkiye bir kripto para piyasası lisanslı kurumu olduğu için kripto paraların dijital takibi yapılamadığından binance den kendi kripto cüzdanlarınıza sorunsuz günlük 50 Btc aktarım  sağlıyabilirsiniz. Bu konuda destek için sitemizden bilgi alabilirsiniz.