Binance Promosyonu 10 BUSD nakit hediyeli

Binance Promosyonu, Binance Avrupa kullanıcılara özel kayıt olduklarında 10 BUSD hesaplarına yatırılacak ve 50 USD kadar para yatırmaları halinde 100.000 Dolara kadar para kazanma promosyunu duyurdu.

10 BUSD Almak için Kripto Satın Alın – 100.000 Dolara Kadar Kazanma Şanşı elde edin !

Tarih: 16-03-2022

Katılmak ve ödülünüzü talep etmek için [Promosyona Katıl] düğmesine tıklayın

Promosyon Zamanı: 2022-03-16 – 2022-04-16

Binance Kripto Para Borsasına üye ol

Binance Kripto Para Borsasına üye ol

Kazananların BUSD’de 100.000 dolara kadar paylaşımda bulunduğu Avrupa’daki Binance kullanıcıları için bir promosyon başlattı. Sadece yeni KYC doğrulama işlemini tamamlayın ve her biri 10 BUSD nakit kupon talep etmek için kartla fiat para / satın alma kriptosu yatırın. Binance, kullanıcıların artık yüz kimliği doğrulamasını içeren yeni doğrulama işlemini tamamlamaları gereken Avrupa’daki tüm kullanıcılar için doğrulama sürecini yeniledi. EUR ve GBP banka havalesini kullanmak için, Avrupa’daki kullanıcıların adres doğrulama şartını tamamlamaları gerekiyor. Yeni doğrulama sürecini başarıyla tamamladıktan sonra, Avrupa’daki kullanıcılar kredi kartı / banka kartı ile itibari para yatırabilecek veya kripto satın alabilecekler. Yalnızca aşağıdaki tüm görevleri yerine getiren ilk 10.000 kullanıcı her birine 10 BUSD nakit kuponu almaya hak kazanacaktır:

Daha fazla bilgi için:

Hüküm ve Koşullar:

 • Yalnızca bu sayfadaki [Promosyona Katıl] düğmesini tıklayan ve Promosyon döneminin sonuna kadar KYC’yi tamamlayan kullanıcılar herhangi bir ödülden yararlanabilir.
 • Bu Promosyon aşağıdaki ülkeleri hariç tutar: İspanya, İsviçre ve Hollanda.
 • Promosyon, bu Promosyon başlamadan önce Binance’deki yeni doğrulama işlemini tamamlamamış mevcut ve yeni Binance kullanıcıları tarafından kullanılabilir.
  • Yeni doğrulama işlemini tamamlayan ve Binance’in KYC ekleme e-postalarından / uygulama push’larından / inmail’lerinden 10 USDT kupon alan kullanıcılar bu promosyon faydalanamazlar.
  • Önceki doğrulama işlemini tamamlayan ancak doğrulama gereksinimlerindeki yeni değişiklikler nedeniyle tamamlanmamış kullanıcılar bu Promosyondan yararlanabilecektir.
 • Binance, 50 dolarlık mevduat ve satın alma kripto hacmi gereksiniminin hesaplanması için yerel para birimini 2022-04-16 USD döviz kuruna kullanacaktır.
 • Promosyon için uygun olan yerel para birimleri EUR ve GBP’dir. Bazı itibari para birimleri şimdilik para yatırma veya kart işlemleri için mevcut değildir.
 • Ödüller ilk gelenin yerine, ilk hizmet esasına göredir ve en fazla 10.000 uygun katılımcı 10 BUSD alacaktır.
 • Ödüller etkinlik sona erdikten sonraki 2 hafta içinde dağıtılacaktır. Hesap > Ödül Merkezi üzerinden giriş yapabilecek ve nakit kuponunuzu kullanabileceksiniz.
 • Nakit fişin geçerlilik süresi dağıtım gününden itibaren 14 gün olarak ayarlanır.
 • Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir Etkinlik veya Etkinlik Kuralını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Türkçe çevrim ile orijinal İngilizce sürüm arasında herhangi bir tutarsızlık ortaya çıktığında, İngilizce sürüm geçerli olacaktır.

Risk Uyarısı: Kripto para birimleri ticareti önemli bir risk içerir ve sermayenizin kaybına neden olabilir. Kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamalı ve ilgili riskleri tam olarak anladığınızdan emin olmalısınız. İşlemden önce, lütfen deneyim seviyenizi göz önünde bulundurun, hedef satın alın ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye alın. İkamet ettiğiniz ülkedeki yasal gerekliliklere dayanarak Binance hizmetlerini kullanmanıza izin verilip verilmediğini belirlemek sizin sorumluluğunuzdadır. Kripto varlıkları satın almak finansal ombudsman hizmetleri kapsamında olamaz veya ikamet ettiğiniz ülkedeki finansal hizmetler tazminat planları (veya benzer hizmetler veya planlar) kapsamında korunmaya tabi olamaz. Binance, kendi takdirine bağlı olarak, önceden bildirimde bulunmadan herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle bu duyuruyu değiştirme veya değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Tagged with:

Yorum yapın