Bitpanda kripto para kartı

Bitpanda kart kripto para destekli ön ödemeli kartını sunuyor.

bitpanda kredi karti

bitpanda kredi karti

Contis, çok varlıklı banka kartı çıkarmak için Bitpanda ile ortaklık yapıyor

Avrupalı ​​neobroker Bitpanda, ikili yeni bir çok varlıklı banka kartı başlatmak için operasyonlarını birleştirmeye hazırlanırken, bu hafta Contis ile bir ortaklık kurdu.

Yeni Bitpanda ön ödemeli kripto kartı, neobroker’in Avrupa çapındaki çoklu hizmet platformunu kullanacak ve bunu Contis’in benzersiz ‘sıfır dengeleme’ tampon teknolojisiyle birleştirerek, harcamadan önce kripto paraları çevrim etme ihtiyacını ortadan kaldıracak.

Bitpanda Kartını Contis ile birlikte başlatmak, kişisel finans devrimi konusundaki öncü vizyonumuzun bir başka adımıdır ve herkesin istediği gibi kripto, metal veya itibari para ile varlığından herhangi birini harcamasına izin verir – kolayca, 7/24, ”Bitpanda’nın CEO’su ve Kurucu Ortağı Eric Demuth açıklaması.

“Kripto dünyasına geçilen bu günlerde değer olan kripto paralar kullanıma açılması ve dilediğiniz gibi kullanılması mümkün olmalıdır. Bitpanda Kartı, dijital finans dünyasındaki bulmacanın eksik parçası tamamlamış oluyoruz”

Platform, kripto para birimleri, değerli metaller ve mevcut fiat kripto piyasası dahil olmak üzere 55’ten fazla dijital varlıktan yararlanarak kartın ‘şimdilik Avrupa‘da kripto ve varlık harcamalarının sınırlarını’ zorlamasını sağlıyor.

Kart sahipleri, hem online hem de perakende işlemlerde Bitpanda hesaplarındaki dijital varlıkları satış noktasında otomatik olarak fiat’a dönüştürmek için Visa’nın ödeme yöntemi olarak kabul edildiği her yerde ürünü kullanabilir.

Bir kullanıcının Bitpanda portföyündeki herhangi bir kripto değere bağlanabilir ve kart sahipleri, emtiaları veya para birimlerini (örneğin kripto para biriminden altına) kolayca değiştirebilir ve uygulama aracılığıyla gerçek zamanlı olarak harcayabilir.

Contis İcra Kurulu Başkanı Peter Cox şunları söyledi: “Kripto hızla ilerlemeye devam ediyor ve Contis, Bitpanda gibi ortaklarla sorumluluğa öncülük etmekten gurur duyuyor. Geçtiğimiz yıl rekor seviyelerde kripto yatırımı gördük ve kripto para birimleri, bir varlık olduğu kadar günlük bir para birimi olarak giderek daha fazla kullanılıyor.

“Fiat’ın pratikliğini blockchain’in faydalarıyla birleştirmek, dijital finansın uzun vadeli meşruiyetini kanıtlamaya yardımcı oldu. Kesintisiz harcama sağlayan bir kart, kripto hesapları için en son yeniliklerden biridir.

“Sıfır bakiye” yeteneklerini içeren kart ürünleri için kripto sağlayıcıları arasında önemli bir artış görüyoruz. Contis ile ortaklaşa, Bitpanda gibi endüstri liderleri kripto harcamalarında yeniliği teşvik etmeye ve müşterileri için son teknoloji ürünler sunmaya devam ediyor. “

Bitpanda, Ocak 2021’de Pin4 ile nakit verimliliği ortaklığının ardından, Contis ile güçlerini birleştiren en son şirkettir. Hizmet olarak bankacılık ve ödeme sağlayıcısı, Aralık 2020’de Mastercard ile bir anlaşma imzaladı ve bu da ikincisinin ana şirket haline geldiğini gördü.

Tagged with:

Yorum yapın