Binance Uygulamasında Kredi veya Banka Kartıyla Binance Fan Token Nasıl Alınır?

Tarih: 2021-10-27

 

Binance Spor ve Sanat Camiasına kripto finans ile fan tokenlarla aracı olmaya devam ediyor.Her gün daha fazla kişinin kripto dünyasına katılmasıyla birlikte kullanıcıların hem iOS hem de Android cihazlarına yükleyebilecekleri Binance uygulaması üzerinden Binance Fan Tokenlerini ve popüler kripto paraları satın alabilmelerini kolaylaştıran banka veya kredi kartında fan token alabilme yolunu aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni ve mevcut Binance uygulaması kullanıcıları, diledikleri zaman Lite ve Profesyonel moddan birini tercih edebilirler.

kredi karti ile fan token satin alma binance mobile lite secimi

kredi karti ile fan token satin alma binance mobile lite secimi

Binance kayıt olma ve Giriş yapmak için burdan devam edebilirsiniz.

Binance Uygulamasında Binance Fan Tokenlerinden Satın Alın

 1. Binance hesabınıza giriş yaparak ve henüz tamamlamadıysanız Kimlik Doğrulamasını tamamlayarak başlayın.
 2. Türkiye içinde kullanılabilen Türk Lirası görmek için uygulamaya bakın ve ana ekranın orta kısmında bulunan ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçin. Banka Kartıyla satın almak için [Kredi/Banka Kartı] Visa, Mastercard seçeneğini tercih edin.

  binance kredi karti ile fan token satin alma mobil

  Binance kredi karti ile fan token satin alma mobil

 3. “Kripto Seç” sayfasında satın almak istediğiniz Binance Fan Tokeni seçin ve seçili durumdaki varsayılan itibari paranın yanında yer alan aşağı ok işaretiyle gösterilen açılır menüye tıklayarak itibari para türünü seçin. İtibari para birimlerine arama çubuğundan göz atabilir veya tercih ettiğiniz itibari para birimini bulmak için listeyi aşağı kaydırabilirsiniz.
 4. İtibari para türünü seçtikten sonra, satın alma tutarını girin ve [Devam] tuşuna tıklayın.
 5. Ödeme Yönteminiz olarak “Kartla Öde” seçeneğini tercih edin ve ekranınızın sağ alt tarafında bulunan [Yeni Kart Ekle] tuşuna tıklayın.

  binance kredi karti ile fan token satin alma turk lirasi secimi

  Binance kredi karti ile fan token satin alma Türk Lirasi secimi

 6. Sonraki ekranda kart bilgilerinizi girin. Hesabınızı açarken kullandığınız, adınıza ait bir kart kullandığınızdan lütfen emin olun. Adresinizi girin ve emri onaylamak için devam edin.

  binance kredi karti ile fan token satin alma kart bilgileri girisi

  Binance kredi karti ile fan token satin alma kart bilgileri girisi

 7. Satın alıcağınız veya istediğiniz tutarı kontrol edin ve emrinizi onaylayın. Sistem, en son piyasa fiyatını ve alacağınız Binance Fan Token miktarını hesaplanacaktır.
 8. Emrinizi onaylamak üzere bankanızın OTP İşlem Sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödemeyi onaylamak için ekrandaki talimatları izleyin. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra Binance Fan Tokenleri otomatik olarak Spot Cüzdanınıza aktarılacaktır.

Türkiye içinde P2P seçeneğini kullanabileceğinizi de lütfen aklınızda bulundurun. Binance Fan Tokenleri satın almak için P2P üzerinden sabit coin almak üzere itibari para biriminizi kullanın.

Binance Kripto Para Borsasına üye ol

Binance Kripto Para Borsasına üye ol