Teslacoil Bitcoin ödemelerini kabul etmek

Teslacoil’i dünyaya duyuruyoruz!

Geçen bir buçuk yıldır, Arcane Crypto, işletmelerin dünya çapında bitcoin ödemeleri kabul etme şekli üzerinde büyük etkisi olacağını düşündüğümüz bir proje üzerinde çalışıyor – Teslacoil !

Arcane Kripto

Teslacoil ödeme yöntemi Arcane Kripto

Teslacoil, işletmelere gelirleri ve operasyonları üzerinde tam kontrol sağlayan, üçüncü tarafları ortadan kaldıran ve tek bir çözümde küresel olarak tüm pazarlar için istikrarlı ödeme hizmeti sağlayan bir ödeme çözümüdür. Bitcoin ve Lightning Network teknolojisi bunu mümkün kılar ve odak noktamız, geleneksel ödeme çözümlerine tanıdık bir görünüm ve hisle tüm karmaşıklığı ortadan kaldırarak şirketlerin avantaj elde etmesini kolaylaştırmaktır – yazılımımız arka plandaki her şeyi, her işlemi halleder. hesabınızda tercih ettiğiniz yerel para birimi ile ödeme sağlanır.

Ürünü çeşitli platformlar ve işletmelerle uygulanmakta ve şimdi bu projeyi gün yüzüne çıkararak dünya sahnesine çıkarırken rahat hissediyoruz.

Teslacoil ile ne yapabilirim?

Teslacoil, dünyanın her yerinden ödemeleri kabul etmenize ve EUR, GBP veya USD fark etmeksizin banka hesabınızda yerel para biriminizle sonuçlanmanıza olanak tanır. Ödemeler, büyük miktardaki siparişleri geleneksel ödeme dünyasından daha hızlı sonuçlandırır ve sıfır ters ibraz riski vardır. Bunların tümü, son derece rekabetçi oranlar ve sınıfının en iyisi UX ile saniyeler içinde sonuçlanan ödemeleri kabul etmek ve göndermek için Lightning Network’ü kullanan en yeni nesil Bitcoin teknolojisi ile desteklenmektedir.

bitcoin-kabul-edilir

Teslacoin ile bitcoin kabul edebilirsiniz.

Bitcoin ödemelerini kabul etmek için tonlarca hizmet var – Teslacoil neden özel?

Teslacoil ile tamamen kurulup entegre olduktan sonra, tüm müşterileriniz için garantili ödeme desteği ve hizmetinin yanı sıra gelirinizin gerçek zamanlı kontrolünden de emin olursunuz – artık pazarlar genelinde çok çeşitli sağlayıcıları yönetmek zorunda kalmazsınız hizmet kesintisi riski veya herhangi bir sağlayıcının hizmetinin kaybolması artık mümkün değil. Bu nedenle, kendimiz üçüncü taraf bir işlemci olmaktan ziyade bir yazılım olarak Teslacoil’e odaklandık – çözümümüzü benzersiz kılan ve bizi mevcut kripto ödeme işlemcilerinden ayıran şeyin büyük bir parçasıdır.

İsim ne anlama geliyor?

Tesla bobini, Nikola Tesla tarafından icat edilen elektromekanik bir cihazdır – toprağa yerleştirilen ve elektrik dalgaları gönderen metal bir çubuk. Nikola Tesla, bu bobinlerin dünyanın her yerine yerleştirileceği ve enerjiyi ve bilgiyi kablosuz olarak uzak mesafelere aktaracağı bir sistem tasarladı. Bay Tesla’nın tasarımı işe yaramadı, ancak bugün onun vizyonunu taklit etmeye çalışıyoruz, ancak ödemeler için: dünya çapında yüksek voltajlı ödeme işlemcilerinden oluşan bir ağ, birbirine bağlı ve dijital çağ için rakipsiz hız ve incelikle ödeme yapabilen bir ağ geleneksel dünyada.

Nasıl erişebilirim?

Şu anda Teslacoil’i bir dizi pilot müşteriye sunuyoruz. Öngörülebilir gelecek için geliştirme bölümü elleri yoğun, ancak en son güncellemeler için web sitemize göz atabilir veya Binance Türkiye destek  bize ulaşabilirsiniz; mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Tagged with:

Yorum yapın